Losk
1980ті

Зародження бренду

Losk - це європейський бренд з багатою історією. Торгова марка Losk була зареєстрована ще в 1972 році, а на початку 80-х почався імпорт в Україну.
За 35 років Losk домігся визнання серед великого числа покупців. Сьогодні продукція Losk виробляється в Австріі, Польщі і Угорщині.

2001

Офіційне представництво в Україні

З відкриттям у 2001 році офіційного представництва компанії Хенкель в Україні, бренд Losk став ще ближчим до нашого споживача. Вже протягом багатьох років Losk піклується про речі українських господинь, пропонуючи останні розробки німецьких експертів пральної індустрії.

2010

Концентрована сила!

Losk пропонує інновацію - гель для прання. Завдяки своїй концентрованій формулі, новий Losk гель здатен відіпрати вдвічі більше білизни, ніж аналогічний об'єм порошку Losk. Рідка форма Losk гелю швидко розчиняється у воді, і тому він відразу починає діяти на забруднення, ефективно видаляючи складні плями.

2014

Легке прання!

Полегшити процес прання для споживачів - ось чим керувався Losk, виводячи на ринок наступну інновацію. Концентрований гель в водорозчинних капсулах значно полегшив процес дозування засобу для прання. Крім того, двокамерна капсула Losk поєднала в собі потужний миючий засіб та компонент для видалення складних забруднень, щоб плями Вас ніколи не зупиняли!