Losk

Масляні плями

Як вивести масляні плями з одягу

Як вивести масляні плями з одягу

Усім відомо: приготування та споживання їжі або заняття творчістю можуть призвести до появи складних масляних плям на одязі. Здебільшого ці плями не розчиняються у воді. Та не впадайте у відчай! Існує декілька простих способів, за допомогою яких можна видалити масляні плями.

Різні типи масляних плям

Перш за все, необхідно з'ясувати походження цих плям. Можливо, ви маєте справу з олією каноли (ріпаковою олією), моторною оливою або оливковою олією? Після того, як ви це з’ясуєте, зможете вирішити, який засіб для видалення масляних плям використовувати, щоб ваш одяг знову став чистим. Бавовна, джинсова тканина, вовна, льон чи синтетика – немає значення.

Покрокова інструкція: як вивести масляну пляму з одягу

  1. Визначте тип тканини та вид масляної плями, а потім оберіть відповідний засіб для прання.
  2. Нанесіть невелику кількість засобу для прання разом із водою на масляну пляму.
  3. Періть одяг при максимально можливій температурі води (див. на етикетці).
  4. Після прання перевірте, чи вдалося вивести пляму.
  5. Якщо ні, повторіть процес знову.

Вибір правильного миючого засобу для видалення масляних плям

Важливо: перш ніж почати прання, подивіться на етикетку виробу. Адже ви можете зробити ще гірше! Після цього ви можете обрати відповідний засіб для прання Losk. Щоб видалити плями із білого одягу, використовуйте Losk для білого. Формула засобів для прання Losk Color спеціально розроблена для кольорових речей.

Попередня обробка масляних плям

Усе вирішує час! Чим раніше ви почнете процес, тим кращих результатів зможете досягти. Перш за все, нанесіть невелику кількість засобу для прання. Акуратно втирайте його в тканину. Сильніше втирайте засіб на більш стійких плямах (та/або використовуйте більше засобу для прання).

Прання забрудненого одягу

Знову ж: усе вирішує час, якщо ви хочете видалити плями! Негайно помістіть білизну в пральну машину. Періть при максимально можливій для певного виду тканини температурі води. Це найкраще допоможе видалити масляні плями.

Перевірте результат

Чудово! Пральна машина закінчила прати! Візьміть одяг та пошукайте пляму. Вітаємо, якщо вдалося вивести пляму з першого разу. Якщо вона досі там, рекомендуємо висушити речі на свіжому повітрі. Потім повторіть процедуру. Увага: не кладіть білизну в сушарку (від цього плями на одязі в’їдаються ще сильніше).

Народні засоби не є панацеєю від масляних плям

Бажаєте скористатися домашнім засобом для видалення плям? Краще забудьте про це. Результати можуть бути непередбачуваними. Використання домашніх засобів для видалення плям може погіршити ситуацію і призвести до пошкодження тканини. Популярні речовини, наприклад, перекис водню або лимонний сік, можуть видалити масляні плями, але водночас вони знебарвлюють одяг. Замість цього скористайтеся засобом для прання Losk, який спеціально розроблений для боротьби зі складними плямами.