Losk

Плями від поту

Як вивести плями від поту з одягу

Як вивести плями від поту

Ми пітніємо, коли займаємося спортом і не тільки – ми пітніємо кожного дня. Це природньо для людського тіла, але погано для одягу. Як видалити жовті плями під пахвами на одязі, що є результатом надмірного потовиділення? Це неприємна справа, але не хвилюйтеся. Пропонуємо вашій увазі інструкцію із видалення жовтих плям з одягу.

Покрокова інструкція: як вивести пляму від поту

  1. Оберіть засіб для прання залежно від кольору одягу.
  2. Нанесіть засіб для прання на плями від поту.
  3. Періть при максимально можливій температурі води (див. на етикетці).
  4. Перевірте, чи вдалося вивести плями від поту після циклу прання.
  5. Якщо ні, виперіть повторно.

Вибір правильного засобу для видалення плям від поту

Увага: перш ніж почати прання, подивіться на етикетку виробу. Адже ви можете погіршити ситуацію! Після цього оберіть відповідний засіб для прання. Щоб видалити плями від поту з білого одягу, використовуйте Losk для білого. Якщо ви маєте справу з плямами від поту на кольоровому одязі, використовуйте Losk Color.

Попередня обробка плям від поту

Чим раніше ви почнете процес, тим кращих результатів ви зможете досягти. Найлегше відпираються свіжі плями. Перш за все, нанесіть невелику кількість засобу для прання Losk на плями від поту. Обережно втирайте засіб у тканину. Використовуйте для цього злегка зволожену чисту тканину. Якщо плями від поту важко видалити, вам доведеться докласти більше зусиль. Тепер ви на один крок ближче до мети!

Прання

Що далі? Негайно покладіть білизну в пральну машину. Періть при максимально можливій для певного виду тканини температурі води, враховуйте рекомендації виробника із догляду за виробом. Це найкраще допоможе вивести плями від поту.

Перевірте результат

Пральна машина закінчила прати? Чудово! Візьміть одяг та пошукайте пляму. Більше жодних плям? Вітаємо! Якщо вони досі там, рекомендуємо висушити речі на свіжому повітрі. Потім повторіть процедуру. Не кладіть білизну в сушарку – від цього плями на одязі можуть в’їстися ще сильніше.

Народні засоби не є панацеєю від плям

Бажаєте скористатися домашнім засобом для видалення плям? Краще забудьте про це. Результати можуть бути непередбачуваними. Багато популярних речовин можуть вивести складні плями, але водночас призвести до пошкодження тканини. Не варто ризикувати! Замість цього скористайтеся засобом для прання Losk, який спеціально розроблений для боротьби зі складними плямами.